Lektorzy

mgr KATARZYNA BRZOZOWSKA

                                                                                     

Absolwentka filologii angielskiej Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Pile.

Absolwentka Wychowania Przedszkolnego i Nauczania Początkowego na Uniwersytecie Adama Mickiewicza w Poznaniu.

Swoją karierę zawodową rozpoczęła w 2011 roku w Szkole Języków Obcych Akademii Twórczego Dziecka Omega w Pile, gdzie zdobyła ogromne doświadczenie w nauczaniu oraz pracy z najmłodszymi. Na co dzień aktywna podczas lekcji języka angielskiego dla dzieci, natomiast w wolnych chwilach zamienia się w bajkowe postacie, jako animator czasu wolnego dla dzieci.

Od 2014 roku, właścicielka Szkoły Języków Obcych Happy Kids w Pile (dwie placówki: ul. Asnyka 28A, Os. Górne i ul. Królowej Jadwigi 15e, Os. Jadwiżyn). Nauczycielka języka angielskiego w Szkole Happy Kids oraz w czterech prywatnych przedszkolach w Pile.

Od roku 2015 inspiruje swoimi pomysłami podczas warsztatów praktycznych kierowanych do nauczycieli języków obcych z całej Polski. Miała już okazję prowadzić szkolenia z najlepszymi szkoleniowcami – m.in. podczas Akademii Aktywnego Angielskiego, czy w cyklu Exciting Teaching w Warszawie, Gdańsku, Krakowie, Wrocławiu i Poznaniu.

Aktywny prelegent w ogólnopolskim Zlocie Anglistów – inspiruje wielu wspaniałych nauczycieli językowych autorskimi pomysłami.

W roku akademickim 2016/17 wykładowca zajęć praktycznych dla studentów – Piosenka i ruch w nauczaniu języka angielskiego dla dzieci – w Dolnośląskiej Szkole Wyższej we Wrocławiu.

Z przyjemnością poszerza swoją wiedzę i doskonali umiejętności, które wykorzystuje w swojej pracy. Cały czas podnosi swoje kompetencje podczas wielu inspirujących szkoleń organizowanych dla lektorów językowych.

„Uwielbiam pracować z dziećmi, jest to wielkie wyzwanie, które połączone jest z ogromną satysfakcją. Wspaniałym uczuciem jest to jak po każdym dniu pracy czuję się spełniona i upewniam się, że nie minęłam się z powołaniem”.

bez tytułu7pierwsza pomoc kurs dyplombez tytułu2  bez tytułu4bez tytułubez tytułu6bez tytułu8

bez tytułu3bez tytułu5           

                                                                                      

                                                                                        lic. AGATA POCHYLSKA

                                                                          11995422_989820461064107_561283825_n

Pogodna, uśmiechnięta, radosna, zawsze chętna do pracy z najmłodszymi szkrabami

– lektorka Agata jest odpowiedzialna za jakość nauczania i chęć do pracy uczniów w filii przy ul. Królowej Jadwigi 15E (Os. Jadwiżyn).

Teacher Agata uczy najmłodsze dzieci już od 3 roku życia do III klasy szkoły podstawowej.

Absolwentka filologii angielskiej Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Pile. W trakcie ukończenia studiów magisterskich w Bydgoszczy.

Pani Agata od kilku lat jest nauczycielką języka angielskiego zarówno w szkole podstawowej jak i w przedszkolach w Pile i okolicy. Jest niezmiernie kreatywną, pilną i pracowitą osobą. Skrupulatnie przygotowuje się do każdych zajęć. Zawsze zabiera ze sobą torbę wypełnioną rozmaitymi grami i pomocami dydaktycznymi, które sprawiają że dzieciaki szybko się uczą i z uśmiechem na twarzy przychodzą na każdą kolejną lekcję.

Bez tytułu5 Bez tytułu7 Bez tytułu4  Bez tytułu Bez tytułu1 Bez tytułu2 Bez tytułu8 Bez tytułu3

mgr OLGA UKLEJA 

  

Wspaniała osoba, ambitna, zawsze pozytywna, cudowna żona, szczęśliwa mama dwójki małych dzieci – Franka i Wojtka.

Absolwentka filologii angielskiej w Pile oraz językoznawstwa w Poznaniu. Już od marca 2017 roku szkoli się z nami, miała okazję zobaczyć, że nauczanie najmłodszych to świetna przygoda do której dzieci uwielbiają wracać. Dzieci były zachwycone aktywnościami przygotowanymi przez Teacher Olgę. W dodatku Pani Olga miała okazję sprawować opiekę jako wychowawca półkolonii językowej Happy Kids.

Od roku szkolnego 2017/18 będzie odpowiedzialna za poziom Smart Teens, tj. klasy szkolne 4-8 na Os. Górnym.

 

                                                                                       lic. ANGELIKA SMOLARZ

                                                                               
Pełna energii i pozytywnych emocji, jej głowa jest wypełniona pomysłami gier i zabaw na każdą okazję. Rzetelna, słowna i odpowiedzialna. Uwielbia biegać przez malownicze lasy.

Tegoroczna absolwentka lingwistyki stosowanej z oceną bardzo dobrą. Jest już z nami od maja 2017 roku i bacznie przyjrzała się naszym metodom pracy. Miała okazję sprawować opiekę jako wychowawca kolonijny podczas półkolonii językowych organizowanych przez naszą szkołę.

Specjalizuje się w nauczaniu młodzieży i osób dorosłych, dlatego w naszej szkole będzie nauczała grupy starsze – Smart Teens, tj. klasy 4-8 na Os. Jadwiżyn od roku szkolnego 2017/18.