Lektorzy

mgr KATARZYNA BRZOZOWSKA

  

Absolwentka filologii angielskiej Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Pile.

Absolwentka Wychowania Przedszkolnego i Nauczania Początkowego na Uniwersytecie Adama Mickiewicza w Poznaniu.

Swoją karierę zawodową rozpoczęła w 2011 roku w Szkole Języków Obcych Akademii Twórczego Dziecka Omega w Pile, gdzie zdobyła ogromne doświadczenie w nauczaniu oraz pracy z najmłodszymi. Na co dzień aktywna podczas lekcji języka angielskiego dla dzieci, natomiast w wolnych chwilach zamienia się w bajkowe postacie, jako animator czasu wolnego dla dzieci.

Od 2014 roku, właścicielka Szkoły Języków Obcych Happy Kids w Pile (dwie placówki: ul. Słowackiego 5A Os. Górne i ul. Królowej Jadwigi 15e, Os. Jadwiżyn). Nauczycielka języka angielskiego oraz główny metodyk w Szkole Happy Kids oraz lektorka w czterech prywatnych przedszkolach w Pile.

Od roku 2015 inspiruje swoimi pomysłami podczas warsztatów praktycznych kierowanych do nauczycieli języków obcych z całej Polski. Miała już okazję prowadzić szkolenia z najlepszymi szkoleniowcami – m.in. podczas Akademii Aktywnego Angielskiego, czy w cyklu Exciting Teaching w Warszawie, Gdańsku, Krakowie, Wrocławiu i Poznaniu. Główna współprowadząca podczas trzech edycji Konferencji Get Creative Now w Poznaniu. Intensywnie współpracuje z Marysią Bursche autorką najbardziej popularnego bloga w Polsce dla nauczycieli językowych pracujących z dziećmi tj. Head Full of Ideas.

Aktywny prelegent w ogólnopolskim Zlocie Anglistów – inspiruje wielu wspaniałych nauczycieli językowych autorskimi pomysłami.

W roku akademickim 2016/17 wykładowca zajęć praktycznych dla studentów – Piosenka i ruch w nauczaniu języka angielskiego dla dzieci – w Dolnośląskiej Szkole Wyższej we Wrocławiu.

Z przyjemnością poszerza swoją wiedzę i doskonali umiejętności, które wykorzystuje w swojej pracy. Cały czas podnosi swoje kompetencje podczas wielu inspirujących szkoleń organizowanych dla lektorów językowych.

„Uwielbiam pracować z dziećmi, jest to wielkie wyzwanie, które połączone jest z ogromną satysfakcją. Wspaniałym uczuciem jest to jak po każdym dniu pracy czuję się spełniona i upewniam się, że nie minęłam się z powołaniem. Szkoła, którą stworzyłam powstała z samego serca i pasji do nauczania ”.

bez tytułu7pierwsza pomoc kurs dyplombez tytułu2  bez tytułu4bez tytułubez tytułu6bez tytułu8

bez tytułu3bez tytułu5           

                                                                                      

                                                                                                                              lic. AGATA  WNUK

Pogodna, uśmiechnięta, radosna, chętna do pracy z najmłodszymi szkrabami, zawsze można na Nią liczyć !:)

– lektorka Agata jest odpowiedzialna za jakość nauczania i chęć do pracy uczniów w filii przy ul. Królowej Jadwigi 15E (Os. Jadwiżyn).

Teacher Agata uczy najmłodsze dzieci już od 3 roku życia do III klasy szkoły podstawowej.

Absolwentka filologii angielskiej Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Pile.

Pani Agata od kilku lat jest nauczycielką języka angielskiego zarówno w naszej szkole językowej oraz w  przedszkolu w Chodzieży. Jest niezmiernie kreatywną, pilną i pracowitą osobą. Skrupulatnie przygotowuje się do każdych zajęć. Zawsze zabiera ze sobą torbę wypełnioną rozmaitymi grami i pomocami dydaktycznymi, które sprawiają że dzieciaki szybko się uczą i z uśmiechem na twarzy przychodzą na każdą kolejną lekcję.

Bez tytułu5 Bez tytułu7 Bez tytułu4  Bez tytułu Bez tytułu1 Bez tytułu2 Bez tytułu8 Bez tytułu3

mgr JUSTYNA BOMBOLA

  

Wspaniała osoba, ambitna, zawsze pozytywna i bardzo pracowita.

Absolwentka filologii angielskiej w Pile, która kontynuowała naukę w Poznaniu. Już od początku roku szkolnego 2017 jest z nami, lubi zaskakiwać swoich uczniów różnorodnością swoich lekcji, jest specjalistką w urozmaicaniu lekcji dla naszych starszych uczniów.  W dodatku Pani Justyna miała okazję sprawować opiekę jako wychowawca letnich półkolonii językowych Happy Kids.

Od roku szkolnego 2017/18 jest odpowiedzialna za poziom Smart Teens, tj. klasy szkolne 4-8 na Os. Jadwiżyn.

mgr SARA JANKA

Bardzo sympatyczna, uśmiechnięta i pogodna osoba 🙂 Lubi jak duuużo się dzieje i jest wesoło, dlatego też od samego początku była nastawiona na pracę z najmłodszymi dziećmi. Znudzona pracą biurową postanowiła dołączyć do naszej kolorowej drużyny lektorów – bardzo cieszymy się, że jest z nami.

Pani Sara doskonale wie jak pracować z najmłodszymi.  Zna ogrom piosenek, wierszyków i wspaniałych gier językowych, które urozmaicają każdą lekcję. Cały czas stara się poszerzać swój warsztat metodyczny w związku z tym chętnie uczestniczy w praktycznych kursach, warsztatach i szkoleniach dla nauczycieli językowych. Prowadzi zajęcia z najbardziej wymagającymi uczniami tj. z grupami przedszkolnymi oraz klas 1-3 w naszej szkole na Os. Górnym.

                                                                                                                               mgr NADIA FABIŚ


Pełna energii i pozytywnych emocji, jej głowa jest wypełniona pomysłami gier i zabaw na każdą okazję. Rzetelna, słowna i odpowiedzialna. Bardzo zaradna – znajdzie wyjście z każdej sytuacji.  Wspaniała żona i kochająca mama cudownej Ady 🙂

 Jest z nami od początku roku szkolnego 2018/19 z czego bardzo się cieszymy i wraz z Panią Justyną tworzą kreatywne i ambitne lekcje dla dzieci klas 4-8.

Pani Nadia specjalizuje się w nauczaniu młodzieży i osób dorosłych, dlatego w naszej szkole uczy grupy starsze – Smart Teens, tj. klasy 4-8 na Os. Górnym.